GRUPHEPSİCİLER!!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GRUPHEPSİCİLER!!!!

En bÜyÜK gRuP HePsaİ FaN SiTeSi iYi eĞlEnCeLeR DiLeRiZ ÜyE OlMNDaN FoRmU GöReMeSİnİzs

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

grup hepsi haberler

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1grup hepsi haberler Empty grup hepsi haberler Paz Şub. 10, 2008 3:22 am

buseeren

buseeren
**EReNcİ MoD.**
**EReNcİ MoD.**

diğer konu çok uzadı artık haberleri buraya koyucam oraya koyarsam eğer 20 sayfayı geçicek çok komik çok komik

Ünlü oldukları ilk günden bu yana ayrılmayan Hepsi kızlarının hakkında bir çok aşk dedikodusu çıktı bu zamana kadar ancak kızlarımızın bir tanesi bile elele bir sevgilisiyle gezip tozarken görülmedi…

Peki bu kızların hiç evlenmeye niyeti yok mu? Yanıt veriyoruz: Yok!..

Hepsi kızlarından Cemre, “Bir tek ben evlenmek istedim onda da arkadaşlarım karşı çıktı. Vazgeçtim” dedi!..

İyi yapmışsın cemrecim

Hepsi'nin Eren'i Dertli
Hepsi'den Eren şu sıralar çok dertli.Sebebi aldığı film teklifi.Hepsi grubunun yapımcılarıyla olan anlaşmalarında 'Hiç bir grup üyesi tek başına bir proje de yer alamaz' maddesi bulunduğundan Eren film teklifini geri çevirmek zorunda kalmış.

Alıntıdır

http://gruphepsifan.fullforums.org/repler-f14/buseeren-t144.

2grup hepsi haberler Empty Geri: grup hepsi haberler Paz Şub. 10, 2008 3:27 am

buseeren

buseeren
**EReNcİ MoD.**
**EReNcİ MoD.**

HEPSİ seslerini sıraladı

Gülçin

Soru: Gruptaki güzel sesleri sıralasanız nasıl yaparsanız ?
Gülçin : Aslında ben dördümüzünde sesini iyi buluyorum. Kızlar grupta genelde benim sesimi çok sever özellikler Eren sesime bayılıyor.
Soru : Peki ses sıralamanız nedir acaba ?
Gülçin : Bence bana göre Cemre'nin sesi çok güzel istediği zaman kalın yapıyor istediği zmana yumuşak yapıyor sesini ses tonuyla çok güzel oynuyor sonra Yasemin'inki hoşuma gidiyor rock şarkıyı çok güzel seslendiriyor bunu 'Sen Bir Tanesin' şarkısında anladık bence kimse alınmasın ama bence sonuncu sesimiz Eren aslında onunda sesi çok güzel ama çok yumuşak bir sesi var umarım Eren bana kızmaz.

Yasemin

Soru : Gruptaki güzel sesleri sıralasanız kim birinci olur kim sonuncu ?
Yasemin : Ben Gülçin'in sesine bayılıyorum sadece ben değil kızlarda Gülçin'in sesini çok seviyor çok güzel şarkı söylüyor güzel seslendirmeler yapıyor sonra Cemre'nin sesi çok hoşuma gidiyor Cemre'ninde sesini biz çok seviyoruz slov şarkıları çok hoş söylüyor sonra Eren'in sesi çok yumuşak Gülçin'in dediği gibi ama tabii haksızlık yapmayı sevmem onunda sesi çok güzel en sonda kendi sesimi seviyorum sesimin fazla güzel olduğunu sanmıyorum ama hayranlarım ve kızlar sesimi iyi buluyor.

Cemre

Soru : Gruptaki sesler nasıl ?
Cemre: Ben grupta en çok Gülçin'in sesini beğeniyorum hatta biz ilk okuldayken bir ses yarışması yapmıştık Gülçin bizi bayağı bir farkla yenmişti o zaman Gülçin çok sevinmişti sonra Eren'in sesi hoşuma gidiyor yani Gülçin'den sonra bence kızlara katılmıyorum Eren'in sesi çok güzel bence yani sesini değerlendiriyor tamam biraz yumuşak sesi var ama güzel şarkılar söylüyor hakkını yememek lazım sonra kendim ile Yasemin'in sesini beğeniyorum Gülçin'in dediği gibi Yasemin süper rock şarkılar söylüyor yani kendi sesimide çok seviyorum sesim benim için çok önemli benim geleceğim sesimin sayesinde oluştu

Eren

Soru : Gruptaki sesleri sıralasanız hangisi birinci olabilir acaba ?
Eren : Ben Gülçin'in yerinde olmayı çok isterdim biliyorum bizim grubumuzu sevenlerin geneli beni seviyor geneldede yüzüm güzel olduğu için ama ben Gülçin'in yerinde olmayı gerçekten çok ama çok isterim sesinin kıymetini bilsin bence çok süper ama süper bir sesi var sonra Cemre'nin sesi çok güzel Cemre'de aynı Gülçin gibi sesini iyi dönüştürüyor rock olsun pop olsun ya da R&B olsun sesi bütün şarkılara uyuyor yani bence Cemre ile Gülçin grubun en iyi sesleri diyebilirim zaten Gülçin'in sesleri falan internet sitelerindeki anketlerde bile hep birinci oluyor bence de birinciliği hak ediyor diye düşünüyorum sonra Yasemin'in sesi Yasemin R&B şarkılarını hoş söylüyor önceden Yasemin ile bizim bir arkadaşımız vardı onların ikisi şarkı yarışması yapmıştı Yasemin'in o gün sesi kısılmıştı çok üzülmüştü ve tabii bizde üzülmüştük ama o günden sonra sesinin hala kısıldığını bazen zannediyor dediğim gibi bana kalırsa 1. Gülçin ve Cemre 2.Yasemin ve ben diyorum.

3grup hepsi haberler Empty Geri: grup hepsi haberler Paz Şub. 10, 2008 3:29 am

buseeren

buseeren
**EReNcİ MoD.**
**EReNcİ MoD.**

hepsinin yeni klibi iki kelimeye çekilicekmiş muma yada dur dura değil çünkü konserde yeni kliplerinin iki kelimeye çekiliceklerini söylemişler

4grup hepsi haberler Empty Geri: grup hepsi haberler Paz Şub. 10, 2008 3:30 am

buseeren

buseeren
**EReNcİ MoD.**
**EReNcİ MoD.**

Mk dergisinde röportaj yok ama şunlar var;

Hepsi "1+2" Albümleri İle En Çok Satanlarda!

HEPSİ kızları,çıkarmış oldukları iki albümü birleştirdiler."Hepsi 1+2" olarak müzik marketlerde yerini alan albüm en çok satanlarda yerini çoktan aldı.Konser programları ve yoğun dizi seti çalışmalarının yanı sıra albüm müjdesi veren grup,Kasım ayında stüdyoya girecek.Hepsi önümüzdeki yıl içinde iddialı bir albüm hazırlığına başladı bile,ilgililere duyurulur.

Birde Hepsi 1 ile ilgili bir haber var;

Aynı evde yaşayan ve gösteri sanatları akademisini bitirmeye çalışan dört yetenekli kızın süper eğlenceli hikayesi bu.Cemre,Yasemin,Eren ve Gülçin, hemde akademiyi bitirmeye çalışyorlar.Bu kadar da değil.Banu,Mustafa,Erol hoca,Mert,Tolga,Barış,Emre,Alev ve Korkut'ta olaylara katılıyor.Bu dizide,aşk,hayal kırıklıkları,nefret,sevgi,hüzün ve inanılmaz eğlence bizi bekliyor.

Not:MK dergisinden alıntıdır.

5grup hepsi haberler Empty Geri: grup hepsi haberler Paz Şub. 10, 2008 3:32 am

buseeren

buseeren
**EReNcİ MoD.**
**EReNcİ MoD.**

Hepsi ilkokul yıllarını anlatıyor...
Cemre: Ben Eren'den bahsedeceğim.Gülçin test kitabı alıyordu hep ama o çok gereksiz bulurdu. Anlamadığı konudan hemen özel ders alırdı. Her lafımı veya lafımızı eleştirirdi. Ama bize bir gün tiner attıktan sonra sus pus oldu.

Eren: Cemre tam bir inekti.Hep ders çalışırdı.Yazı yazmayı ve okumayı çok severdi.Ödev yapmaya da bayılırdı.Hep daha çok ödev isterdi sınıftakiler ona kızardı 13 yaşındayken falan renkli kalem krizi tutmuştu hep alıyordu.

Gülçin:Yasemin de çok uyuşuk ve unutkandı.Ödevlerini hep okulda yapardı.Hiç yazı yazmayı sevmezdi.Hep Cemre yazardı onun yerine.Bir de hep bizi rezil ederdi.

Yasemin:Gülçin çok güzel resim çizerdi.Resim silgisi,resim kelemi hatta 10 tane resim defteri alırdı bir yılda.Çok da tombikti.Bir sürü test kıtabı alırdı her gün getirirdi.Resmen kendine eziyet çektiriyordu.Bu arada her ders için ayrı kalemi,silgisi falan olurdu.İsraf yani Bir de çok tembeldi ama ders bakımından değil.Her şeyini ben taşırdım.Bir gün ben tuvalete gideceğim sen şunları otobüse koyuver dedi.İçinde 100 bin tane şey vardı.Ama yetişemedi ve eşyaları gideceği yere bıraktık Eren ve Cemre'yle.Dönüşte gördük onu az kalsın boğuyorduk...

6grup hepsi haberler Empty Geri: grup hepsi haberler Paz Şub. 10, 2008 2:46 pm

yoshy aşığı

yoshy aşığı
**YoShYcİ YöNeTicİ**
**YoShYcİ YöNeTicİ**

sağol

http://gruphepsifan.fullforums.org/repler-f14/yoshy-ayoy-t13

7grup hepsi haberler Empty Geri: grup hepsi haberler Paz Şub. 10, 2008 7:30 pm

buseeren

buseeren
**EReNcİ MoD.**
**EReNcİ MoD.**

bir şey değil canım

8grup hepsi haberler Empty Geri: grup hepsi haberler Paz Şub. 10, 2008 9:28 pm

buseeren

buseeren
**EReNcİ MoD.**
**EReNcİ MoD.**

GRUPHEPSİ Bİ RÖPORTAJDA İPUCU VERMİŞ

Meraba İlk öncelikle sizin msniniz varmı?
Hepsi:hayır Yok Kulanmıyoruz
Peki almayı Düşünüyomusunuz?
Cemre:Evt Çünkü Lazım OLuyor
Gülçin:Hayranlarıza Verecemiz Bir Msn Alıcaz
Eren:Görüyorum Hayranlarımızı eren abla msnin varmı die soruyolar
Peki Bize İpucu Verirmisiniz?
Eren:Msnimiz Yabancı karekterden OLusabilir
Yosh:Evt Kesinlikle !&+/ bu işaretleri İçermicek
Peki Msninizde Kaç Kiçi OLur?
Eren=400
yosh=200-250 civarında
Cemre=600 olur herhalde

herkeslede konuşuyolarmış hatta yonjada almışlar röportajda varr...

hatta
cemre yonjasına
arkadaşlar yonjamın şifresi bütün set arkadaşlarım tarafından biliniyor yonjama hepsi giriyor biz sürekli giremiyoruz bu yüzdende msn vermiyoruz

elbette msnimiz var buraya nasıl üye olduk msnle tabiki teyit nasıl ettirdik ama sürekli girmediğimiz için msn vermiyoruz yeni klip yolda onunla fazla fazla ilgileniyoruz yazmışş

arkadaşlar 1 haftalık aradan sonra tekrar aranızdayım hepinizi öpüorm muaah buarada bana cam aç sana inanıyım vs mesajlar yollamaın okumadan siliyorum kişiliği oturmuş önyargız mesaj yollayın

bide cam taktırıcaz bütün hayranlarımıza kendimizi göstericez yazmışlar

BEN PEK İNNAMADIM AMA GÖREVİM GEREĞİ YAZIYORUM

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]