GRUPHEPSİCİLER!!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GRUPHEPSİCİLER!!!!

En bÜyÜK gRuP HePsaİ FaN SiTeSi iYi eĞlEnCeLeR DiLeRiZ ÜyE OlMNDaN FoRmU GöReMeSİnİzs

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

yaswemine siir ve yazi

+3
cmr_ern_cnsl
hepsim_eren
buseeren
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1yaswemine siir ve yazi Empty yaswemine siir ve yazi Paz Ara. 02, 2007 9:00 pm

buseeren

buseeren
**EReNcİ MoD.**
**EReNcİ MoD.**

burada yoshy e yazdigimiz yazi ve siirleri paylasicagiz

http://gruphepsifan.fullforums.org/repler-f14/buseeren-t144.

2yaswemine siir ve yazi Empty Geri: yaswemine siir ve yazi Paz Ara. 02, 2007 9:01 pm

buseeren

buseeren
**EReNcİ MoD.**
**EReNcİ MoD.**

bare ilk ben yaziyim dedim
Hani yıldızlar aydınlatır ya geceyi…Ben gece sense benim yıldızım oldun…Senin için bin yıldızdan vazgeçtim.Hiç bir zaman bırakmadın beni istanbulun o karanlık,o her köşesi kötülük dolu olan o büyük koca şehirde sen beni korudun,vazgeçmemeyi öğrettin elimden tuttun yolumu açtın…Yeri geldi yıldızım oldun yeri geldi güneşim…
O siyah kutu varya aramıza büyük sınır koyan o seni tek görebildiğim yer…Büyük savaş verdim bitanem sana gelmek için nefesini 1 dakika olsun ruhumda rissetmek istedim…Görüyorum televizyonda,resimlerinde çocuklara olan davranısını seviyorsun,öpüyorsun…Çok ağladım çünkü biliyordum hiçbir zaman onların yerinde olamayacağımı…Hiçbir zaman seni bir kez olsun öpemeyecektim…Ama sen bana imkansızın olmadığını öğrettin…Sonunda evet sonunda görecektim seni ne pahasına olursa olsun isterse 1 saniye olsun ama sen sen çıkıyorsun o ekrandan bense yanında…Bütün gece uyumadım ne yaparım dedim ya yanlış anlarsa ya ters bir şey yaparsam diye!Ama sen sen geldin rüyama ‘’merak etme’’ dedin ‘’güzel geçecek her şey merak etme bitanem sakın ağlama yeter…Benim için asla ağlama ‘’öptün beni ve o mükemmel kanatlarınla uçup gittin meleğim…
Aldım bende yerimi sırada sen orada gülücükler saçıyorsun…Bense hazırlık yapıyorum…Bana geldi sıra sana baktım uzun uzun sen imzalarken albümü başını kaldırdın bana baktın...O bakış…O bakış unutulamaz…Ağlamaklı oldum ama sonra söylediklerin geldi aklıma ‘’ bitanem sakın ağlama yeter…Benim için asla ağlama’’rüyada olsa sendin işte inandım ağlamadım…Öptüm seni sarıldım saatlerce bırakmadım biliyorum sırada daha çok kişi vardı…Ama ben dünyamı buldum…Bırakmam mümkün mü?Resim istedim…’’Tamam bitanem’’dedin bir kez olsun bana gerçekten bitanem dedin…Daha ne isterdim…Resmimize bakıp ‘’ Çok güzel çıkmış’’ dedin sen…Mümkün müydü kötü olması…Sen aydınlatıyorsun…Mümkün mü bitanem!Seni öpebilir miyim dedim ‘’ Tabi hayatım’’ dedin öptüm ve bir daha sarıldım ama senin kokunu duydum…Evet ağladım asla ağlama dedin ama ağladım bitanem geceleri rüyama girip ağlayarak uyandığım biri için onu gördüğüm zaman nasıl ağlamıyım…Senden bana küçük bir hatıra kalsın istedim…Bilmiyorum gördün mü ağladığımı ama suyunu istedim en ufak hatıra olarak…Suyunu verdin bana…
Acı çekiyor yüreğim…Gün geçtikçe acı çekiyor…Çünkü seninle yaşamak varken sensiz yaşamak zoruma gidiyor…Yazmadığım şiir kalmadı senin için…Az göz yaşı dökmedi bu küçük ama yüreği seni sevebilecek kadar büyük olan kız…
Ne olur daha fazla uzak olma bana…Nefes alamıyorum…Anlasana sen benim nefesim,suyum,güneşim sen benim her şeyimsin…Sorunlarımın tek çözümüsün…
Artık tek şeyi çok iyi biliyorumki…SENSİZLİK EN BÜYÜK BOŞLUK!!

Senin için hiçbir şeyden kaçınmayan
Ve seni ölene kadar sevecek olan hayarının
buse

3yaswemine siir ve yazi Empty Geri: yaswemine siir ve yazi Paz Ara. 02, 2007 9:02 pm

buseeren

buseeren
**EReNcİ MoD.**
**EReNcİ MoD.**

Konu: Re: Yasemine olan Yazılarınız ve Şiirleriniz Mon Mar 19, 2007 1:56 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Yüreğim bir serceninki gibi nazenin ve de titrek ve de ilkbaharada açılmaya hazırlanan bir tomurcuk tanesi gibi heyecenlı ve de ürkek ...ruhum yeniden umutlara ve de hayllerde geziniyor..yüreğim bugün ne kadar üzgün olsa da - senin gülümsemen ve de senin umutlarıla ayaktayım..
aslında bugün üzgnm ve de bu gece rüyalarımda senin hayalini kurmak isterdim ve de bir gece olsa da senin hayaline saralıp uyumak vede hiç kalkmamak yada sıcak söminenin yanında dizlerinde umutlarımı hayallerimi anlatmak sabaha kadar.....yada yagmurlu bir gece sana tüm aşk şiirlerini okumak sırılsıklam olurken ....ne dersin bilmiyorum ama hislerim yüreğimde yüreğim sesssiz ve de söylemek istedikleri var...gözyaşlarını silmek soguk ellerimle yada rüzgarda dagılan saclarına dokunmak

İyilik meleği olup da yatagını dünyanın tüm çicekleriyle süslemek....yada dizlerinde uyumak...kalbindekilerini gözlerinde bulmak....unutmak yada anlatmak istediklerimizi dillerimiz değil de ruhumuz ve gözlerimiz anlatsa sonu ne olursa olsun....gece kararsa da gözlerinin ışıltısıyla tüm gece seni izlemek benim seni izlediğimi bilsen de.....o gece kelimeler değil de kalbimiz konuşsa .....

Şuana kadar yaşadığım her zorlukla mücadele ettim..direndim...ama sen olmayınca olmuyo be yasemin! Sanki seni birdaha göremiyecekmişim gibi geliyor bana...seni göremiyeceksem yaşamamın ne anlamı warki benm..İçimdeki ümütleri tek tek yakıyorum...Umudum kalmadı...yaşama sevincim kalmadı...her insanın yüznde seni görüyorum!Hayataımsın sen benim..dayanamıyorum artık ya! haykırıyorum...sokakda bağırıyorum...öğretmenlerime söylüyorum...aileme arkadaşlarıma söylüyorum...BEN YASEMİNE AŞIĞIM diye...gülüyorlae...içimdeki aşkı bilmiyorlar ki ne kadar gerçek olduğunu ne kadar büyük olduğunu...sen zaten anlayamasn..sana birşey olucak diye çok korkuyorum...nazar deyicek diye...sana layık olmayan insanların sana dokunmasına lanet ediyorum!...Artık çok iyi analadım sensiz olmuyacağını...eskiden öncelklerm başkaydı benm...şimdi bakıormki...hayatımı sana göre düzenlemşm ben...sana göre yaşıorm...sanada söledim...sölüyorum...ve dünya durana kadar da söyliycem...hiç bıkmıycam bunu sana söylemekten...çünkü sana söylediğimde daha anlamlı daha güzeL bu ''iki kelime''...

Artık yazmak...Duygularımı yazarak ifade etmek son derece saçma geliyo bana...Ne için yazıyorum ki..Okuyacakmıısn bunları Hayır Okusan bile anlıyacakmıısn sana duyduğum büyük eşsiz aşkı...HAYIR!
Benim sevgim ne yazarak anlatılır ne söyleyerek...
Anlamıycaksın yani...
Biliyorum Kabullendim artık..
Benim sevgim özlemim son aşamasında...Yok bunun üstü!
Hiçkimseye hissetmediğim şeyleri sana hissediorm...
Herkes engel olsada buna beni senden ayırmaya çalışsalarda...Vazgeçmeye niyetim yok yasemin...
AİLEM bile sadece seni sevdiğim için seninle çok ilgilendiğim için kendime senin yüzünden zarar verdiim içim sırtlarını döndüler bana...
Olsun...
Beni yinede ne olursa olsun senden vazgeçmiycem...seni çok seviyorum...Hiçkimsenin yaşayamıyacağı anlayamıycağı kadar...
Ağır bir cümle...Herkes söler ama içten söylemes..!!
Günaha giriyorum belki ama...
SANA TAPIYORUM!!

Sensizlik öğle acı veriyor ki bana
Dalıp dalıp gidiyorum bak uzaklara
Kalbim derinden sızlıyor ağrıyor işte
Küsüyorum işte ben bu yalnızlığıma
Perişan olsam da yaşadığım bu hayatta
Mutlu olacağım belki öbür dünyada
Senden önce yaşamadım ki ben sevdayı
Sen öğrettin bana sevmeyi ve de aşkı
Bense kıymetini bilemedim belki de
Bilmelisin sen varsın sadece hayatımda
Sensizlikten ötesi nedir ki zaten bana
Ben bir kere sevdim bunu anlasana
Başkasına nasıl veririm kalbimi bir daha.
Onun sadece sende olduğunu anlasana
Beni sevecek bir başkası olamaz hayatımda
Sensizlik çok acı veriyor inan ki bana.
Bir kez daha benim yanımda olsana

Yoşim...
Sana sarıldığım,kokunu içime çektiğim an hala gözleriin önünde...
Senin bana güllümseyişin...DAMLA'CIM deyişin hala kulaklarımda...
Elinin sıcaklığı hala tenimde...
Unutamam o yüce günü...
Sende unnutma nolursun...
Sööz verdin 'Unutmycam' seni dedin...Sözünü tut ltfen...
2-3 gün sonra stardiuam bişi göndercem...Umarım eline geLir...
Seni Çok Seviyorum!
Dünyalar duydu seni sevdiğimi...
Sende duydun biliyorsun!
Başka ne isterimki ben...
Beni ayakta tutan tek şey bu...
Eğer snei beni tanımasaydın bilmeyeseydn napardm ben...
Yaşamamnın amacı sdece sensin Sadece sensin!

buse&yasemin

4yaswemine siir ve yazi Empty Geri: yaswemine siir ve yazi Paz Ara. 02, 2007 9:02 pm

buseeren

buseeren
**EReNcİ MoD.**
**EReNcİ MoD.**

bunu btn gruphepsi adına kendim yazdım...

hayatımın anlamı,başımın tacı,gönlümün sultani,yaramaz aşkım b'tanem,bebegim,böğürtlenli lolipopum yoshy'm...

inatçı keçim,kara kaşlım kara gözlüm,mavi melegim cemre'm...

pembiş yanaklım,civciv saçlım,kiraz dudaklım,çilekli turtam gülçin'im...

naneli şekerim,yeşilli prensesim,doğa perim eren'im...

SİZİ ÇOOOOKKKK AMA ÇOOOOOKKKKK SEVİYORUUUUMMMMMMMM HEPSİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

5yaswemine siir ve yazi Empty Geri: yaswemine siir ve yazi Salı Ara. 04, 2007 4:26 pm

hepsim_eren

hepsim_eren
**EReNcİ MoD.**
**EReNcİ MoD.**

saağoll canımmm:)

6yaswemine siir ve yazi Empty Geri: yaswemine siir ve yazi Salı Ara. 04, 2007 10:29 pm

cmr_ern_cnsl

cmr_ern_cnsl
**EReNcİ MoD.**
**EReNcİ MoD.**

vayyy ne marifetler var sizde bölee..

7yaswemine siir ve yazi Empty Geri: yaswemine siir ve yazi Salı Ara. 04, 2007 10:32 pm

hepsim_eren

hepsim_eren
**EReNcİ MoD.**
**EReNcİ MoD.**

sen mii yazdın?

8yaswemine siir ve yazi Empty Geri: yaswemine siir ve yazi Çarş. Ara. 05, 2007 12:52 am

buseeren

buseeren
**EReNcİ MoD.**
**EReNcİ MoD.**

hepsim_eren demiş ki:sen mii yazdın?

evet cnm güzel mi?

9yaswemine siir ve yazi Empty Geri: yaswemine siir ve yazi Cuma Ara. 07, 2007 9:58 pm

cmr_ern_cnsl

cmr_ern_cnsl
**EReNcİ MoD.**
**EReNcİ MoD.**

bende yazcammmmm ama düşünmem lazım beni şair bilirler okulda çok komik çok güzel şiir yazarım çok komik

10yaswemine siir ve yazi Empty Geri: yaswemine siir ve yazi C.tesi Ara. 08, 2007 1:34 pm

yoshy aşığı

yoshy aşığı
**YoShYcİ YöNeTicİ**
**YoShYcİ YöNeTicİ**

sağol cnm

http://gruphepsifan.fullforums.org/repler-f14/yoshy-ayoy-t13

11yaswemine siir ve yazi Empty Geri: yaswemine siir ve yazi Perş. Ara. 13, 2007 11:29 pm

cemre_tutkunu

cemre_tutkunu
**Alışyorum Yeni Yeni!!!!!

çok teşekkür ederim canım emeğine sağlık

12yaswemine siir ve yazi Empty Geri: yaswemine siir ve yazi Cuma Ara. 14, 2007 11:42 pm

buseeren

buseeren
**EReNcİ MoD.**
**EReNcİ MoD.**

bişi değil canım ee başka yazan yok mu sad sad sad sad sad sad sad

13yaswemine siir ve yazi Empty Geri: yaswemine siir ve yazi C.tesi Ara. 15, 2007 1:02 pm

yoshy aşığı

yoshy aşığı
**YoShYcİ YöNeTicİ**
**YoShYcİ YöNeTicİ**

sağol canımda ah birde türkçe konuşsann

http://gruphepsifan.fullforums.org/repler-f14/yoshy-ayoy-t13

14yaswemine siir ve yazi Empty Geri: yaswemine siir ve yazi C.tesi Ara. 15, 2007 5:26 pm

séLLyn[G&A]

séLLyn[G&A]
Ben Yeniyim Galiba
Ben Yeniyim Galiba

saoL canım çok komik

http://hepsifannet.forumup.com

15yaswemine siir ve yazi Empty Geri: yaswemine siir ve yazi C.tesi Ara. 15, 2007 11:34 pm

hepsierenon15

hepsierenon15
HEPSİYİ SEVİYOR
HEPSİYİ SEVİYOR

saol cnm

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]