GRUPHEPSİCİLER!!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GRUPHEPSİCİLER!!!!

En bÜyÜK gRuP HePsaİ FaN SiTeSi iYi eĞlEnCeLeR DiLeRiZ ÜyE OlMNDaN FoRmU GöReMeSİnİzs

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İngilizce Konuşmak

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1İngilizce Konuşmak Empty İngilizce Konuşmak Cuma Kas. 23, 2007 4:07 pm

hepsim_eren

hepsim_eren
**EReNcİ MoD.**
**EReNcİ MoD.**

İngilizce Konuşmak için birkaç kelime bilmekYeterli
arkadaşlar işallah beğenirsiniz komik diye koydum siteye

Hello!Can friendim.My KamiL
How are you friendim.Çoluk çhildren how.Best’tir inşallah.
My’a Question sorarsan best’im Allah’a şükür.World işte yuvarlanıp going’im.
My mother what yapıng.Keyfi beatiuful’dur inşallah.Epeydir my mother’le no speaking.Eğer my mother’i see çok selam song.
La friendim my father what yapıng.Gine coffeehaneye goin mi?He friendsleriyle coffeehanede okey and batak playing mi?He’ye song sakın yenilmesin.
My brodher’in chıldreni olmuş.Boy mu girl mi olduğunu no bilmeking.Chıldrenin boy mu girl mi olduğunu my a song.
My school da baya beatiuful going işte.School’un başından beri English Lesson seeing.English’i söktüm.I’m speak English şakır şakır your a söz verdiğim gibi.
Mail’ime son verirken your’un gözlerinden kiss your’u çok özledim.Hele bi swim olsun my comeing inşallah

2İngilizce Konuşmak Empty Geri: İngilizce Konuşmak Cuma Kas. 23, 2007 6:12 pm

cmr_ern_cnsl

cmr_ern_cnsl
**EReNcİ MoD.**
**EReNcİ MoD.**

puhahahha çok komik çok komik süpersin arkim 5rep vercem çok komik çok komik çok komik çok komik

3İngilizce Konuşmak Empty Geri: İngilizce Konuşmak Cuma Kas. 23, 2007 9:06 pm

hepsim_eren

hepsim_eren
**EReNcİ MoD.**
**EReNcİ MoD.**

cmr_ern_cnsl demiş ki:puhahahha çok komik çok komik süpersin arkim 5rep vercem çok komik çok komik çok komik çok komik

sağoll canımm

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]